2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Mazowieckie
  6. Konwencjonalna - Płock
Dodane 27 maja 2024

Elektryk/Energetyk/Elektromonter

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Nawiążemy współpracę z osobami na stanowisko Elektryk/Energetyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prace związane z budową sieci energetycznych napowietrznych i kablowych nN i SN

• prace modernizacyjne sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej nN i SN

• wykonywanie instalacji elektrycznych/energetycznych

• wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych

WYMAGANIA:

• wykształcenie zawodowe/średnie techniczne

• umiejętność współpracy w grupie

• dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

MILE WIDZIANE:

• ważne uprawnienia SEP pow. 1 kW

• umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

• rozszerzone kategorie prawa jazdy

OFERUJEMY:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dynamicznym zespole, udział w ciekawych projektach

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• możliwość długoterminowej współpracy

• pracę w szybko rozwijającej się firmie

• atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia i wyników pracy

• regularne wynagrodzenie

• możliwość rozwoju zawodowego

• niezbędne narzędzia, odzież ochronną i sprzęt BHP

  • Ubezpieczenie na życie

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 727903490