2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Górczyn
Michał
Dodane 20 maja 2024

Elektryk / elektronik samochodowy praca przy BMW i Teslach POZNAŃ

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Car Connect Poznań / ElektronikaBMW.com / EV Repair Poznań

Poszukujemy elektryka / elektronika samochodowego do pracy w naszym serwisie. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Obsługa głównie samochodów BMW oraz Tesla

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi urządzeń serwisowych (narzędzia, komputery itp)

  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych

  • chęć do pracy przy samochodach

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • chęć rozwiązania powierzonego problemu

Zakres obowiązków:

  • instalacja doposażeń samochodów

  • naprawy elektryki / elektroniki samochodowej

  • diagnostyka samochodów

  • demontaż / montaż wyposażenia samochodów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • stabilna praca od pon do pt w godzinach 9-17

  • praca w młodym ambitnym zespole

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe + premie w zależności od obrotu i efektywności pracy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 918002152