2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gliwice
  7. Utrzymanie ruchu - Szobiszowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk/Elektromonter w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„IZO – ERG“ sp. z o. o.  jest producentem laminatów elektroizolacyjnych i konstrukcyjnych z termoutwardzalnych tworzyw sztucznych w postaci płyt, rur i prętów oraz materiałów giętkich i izolacji mikowych. Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

 Elektryk/ Elektromonter

 Opis stanowiska:

Praca w Dziale Utrzymania Ruchu:

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii elektrycznych, wymiany elementów sterowania i zasilania

  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych

  •   Utrzymywanie maszyn, urządzeń i sieci w sprawności technicznej

  •   Wykonywanie nowych elementów zasilania i sterowania

  •   Praca w systemie trzy zmianowym

Wymagania:

  •   Wykształcenie kierunkowe w zakresie elektromontera

  •   doświadczenie w służbie utrzymania ruchu,

  •   kreatywność oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  •   umowę o pracę

  •   stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji - CV – na podany poniżej adres, zaznaczając numer referencyjny: Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG sp. z o. o.

ul. Jana Śliwki 86

44-100 Gliwice

lub e mail

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 814551063