2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Konin
Grupa ERBUD
Dodane 17 maja 2024

ELEKTRYK Elektromonter - ERBUD Industry (serwis) - Konin

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Praca związana z serwisem oraz przeglądami maszyn, urządzeń i instalacji w halach produkcyjnych na terenie ZTUOK Konin

  • Dokonywanie oceny uszkodzeń i wykonywanie bieżących napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz energetycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryka lub pokrewne)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne grupy I do 1 kV

  • Zaangażowanie

  • Odpowiedzialność

Oferta:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

  • praca na jedną zmianę (7.00 – 15.00)

  • płatne nadgodziny

  • możliwość zwiększenia wynagrodzenia na kontraktach poza firmą

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • miłą atmosferę pracy

  • system premiowy dla pracowników zależny od zaangażowania

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • bonusy świąteczne, także dla dzieci

  • dodatkowy dzień wolny

  • ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, pakiety sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 917349185