2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Szamocin
Dodane 20 maja 2024

Elektryk - Elektromonter

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szamocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gorkowski Elektrotechnika i Automatyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie: automatyki przemysłowej i usług pokrewnych. Więcej informacji na temat działalności firmy można znaleźć na naszej stronie internetowej www.gorkowski.pl.

Poszukujemy Kandydata na stanowisko: Elektryk - Elektromonter

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (min zasadnicze zawodowe)

  • skrupulatność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, odpowiedzialność,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • predyspozycje techniczne.

Zakres obowiązków:

  • montaż i podłączanie elementów AKPiA (np. czujniki, przetworniki);

  • montaż el. tras kablowych i okablowania;

  • prefabrykacja rozdzielnic i szaf sterowniczych;

  • inne prace montażowe i organizacyjne.

Dodatkowe informacje:

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie w toku procesu rekrutacyjnego, uzależnione od doświadczenia i kompetencji,

  • możliwość przyuczenia w ww zakresie oraz rozwoju w obrębie innych stanowisk/zakresu obowiązków,

  • miejsce pracy: Szamocin + w delegacji (średnio łącznie do 3 miesięcy rocznie),

  • podane widełki płacowe dla UoP, forma zatrudnienia wg. preferencji kandydata,

  • Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez zakładkę OLX.

Osoby zainteresowane prosimy i przesłanie CV z uwzględnieniem opisu doświadczenia. Preferowany kontakt przez zakładkę OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzurę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Lokalizacja

Szamocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamocin
ID: 810906862