2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Katowice
  7. Utrzymanie ruchu - Dąbrówka Mała
Dodane 09 maja 2024

Elektryk| Dział utrzymania Ruchu| do 6364 brutto| praca od zaraz

Wynagrodzenie

6 364 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych. Szukamy pracowników na stanowisko: Elektryka (w dziale Utrzymania Ruchu).

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy ((z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie z premiami do 6364 brutto/msc.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie 4-brygadowym - 8 godzinnym

  • 2 tygodniowe szkolenie wdrażające

  • Bezpłatny transport pracowniczy

  • Płatne nadgodziny

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci pracowników

  • Wydarzenia i konkursy pracownicze

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie) oraz m.in. system premii rocznych, system nagród KAIZEN oraz pakiet socjalny ("Wczasy pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dzieci)

  • Prywatna opieka medyczna za 9 zł

  • Bon żywieniowy ( 30 zł/dzień)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

Zadania:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych,

  • Okresowe inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, konserwacje,

  • Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy).

  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym oraz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zapraszam do kontaktu pod numerem + 48 504 791 396 oraz do aplikowania.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 912631149