2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Radomsko
Dodane 13 maja 2024

Elektryk /Automatyk

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Automatyk

Miejsce pracy: Kleszczów

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad linią produkcyjną w celu utrzymania sprawności technicznej,

  • obsługa i naprawa instalacji elektrycznej,

  • obsługa sterowników PLC,

  • podłączanie szaf sterowniczych,

  • planowanie i przeprowadzanie przeglądów,

  • diagnoza i usuwanie występujących awarii,

  • konserwacje sprzętów produkcyjnych,

  • instalacja i uruchamianie nowych sprzętów,

  • optymalizacja procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, elektryka lub pokrewne),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,

  • uprawnienia G1 w zakresie Eksploatacji do 1kV

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • gotowość do pracy w systemie II zmian

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatki stażowe, dofinansowanie do dojazdów, paczki świąteczne, ubezpieczenie

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • pracę w nowoczesnej firmie,

  • duże możliwości rozwoju

  • pakiet szkoleń,

  • premie produkcyjne,

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV za pomocą formularza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 909200992