2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Warmińsko-mazurskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kętrzyn
Aneta Mazurowska
Dodane Dzisiaj o 09:03

Elektronik/utrzymanie ruchu

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?

Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?

Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy na stabilnym, długofalowym zatrudnieniu.

oferujemy

  • Wynagrodzenie 6225 zł/ brutto+ premia  za wyniki
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą, od pierwszego dnia współpracy
  • Dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu elektroniki, elektrotechniki i możliwość natychmiastowego wykorzystywania jej w praktyce;
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę;
  • Programy szkoleniowe;
  • Owocowe poniedziałki
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna

zadania

  • Utrzymanie w ruchu maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych (realizacja zadań związanych z utrzymaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych we właściwym stanie technicznym zgodnie z przyjętymi standardami tj. przeglądy, konserwacje i bieżące naprawy maszyn, urządzeń i narzędzi zgodnie z wymaganiami, dokumentacją techniczną i instrukcjami bezpieczeństwa);
  • Analizy przyczyn i usuwanie awarii maszynach np. EVO, 5D);
  • Realizacja planowanych remontów i przeglądów okresowych;
  • Raportowanie wykonanych prac oraz użytych i potrzebnych materiałów i części zamiennych;
  • Prowadzenie dokumentacji zmian oraz obsługę systemu CMMS i MES;
  • Wprowadzanie usprawnień i innowacji np. KAIZEN, ZPW, 6S

oczekujemy

  • Wykształcenie średnie elektrotechnika, elektronika lub wyższe techniczne o specjalności: elektroautomatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne;
  • Posiadane uprawnienia SEP do 1kV;
  • Praktyka przy utrzymaniu i naprawie maszyn, urządzeń i elektronarzędzi;
  • Umiejętność diagnostyki maszyn sterowanych PLC/HMI;
  • Obsługa komputera (oprogramowanie MS Office, CAD lub podobne);
  • Dostępność do pracy na zmiany oraz w nadgodzinach w dni wolne;
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, pasja do usprawniania i chęć realizowania się w środowisku produkcyjnym;
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe atuty:
  • Umiejętność diagnostyki lub programowania sterowników PLC, paneli HMI, serwonapędów, robotów np. Siemens, Festo, Kuka itd.;
  • Znajomość zagadnień TPM;

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 917936716