2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Dębica
Firma Oponiarska TC Dębica S.A.
Dodane 30 maja 2024

Elektronik - Firma Oponiarska Dębica S.A.

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Oponiarska Dębica S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRONIK

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,

  • Obsługa i diagnostyka sterowników PLC oraz układów napędowych,

  • Diagnostyka i usuwanie usterek oraz awarii,

  • Sprawdzanie parametrów technologicznych procesu i dostrajanie ustawień maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Wiedza w zakresie konserwacji, naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, mechaniki, automatyki przemysłowej,

  • Uprawnienia SEP gr. E do 1 kV,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • Dostępność do pracy w systemie czterobrygadowym (3 zmianowym),

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Atutem będzie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu.

Oferujemy:

  • Benefity płacowe: 13 wynagrodzenie, comiesięczną premię frekwencyjną, wczasy pod gruszą – dopłaty do wypoczynku,

  • Prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie z PZU oraz Fundusz Emerytalny,

  • Posiłki dla pracowników ,

  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji – Medicover Sport,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Program wsparcia pracowników w formie Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej,

  • Zniżki na zakup opon,

  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz pracę na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w klimatyzowanej hali.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 900592384