2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdynia
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Cisowa
Dodane 19 maja 2024

Elektronik - Diagnosta (Peugeot, Citroën, Opel)

Lokalizacja

Gdynia, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Elektronik - Diagnosta

marek grupy Stellantis (Peugeot, Citroën, Opel)

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Morska 491

Nasze wymagania:

·        wykształcenie techniczne

·        wiedza praktyczna na temat budowy pojazdów

·        doświadczenie na stanowiskach związanych z diagnostyką komputerową samochodów

·        umiejętności pracy ze schematami elektrycznymi

·        swoboda w pracy z komputerem i jednoczesnej obsłudze wielu aplikacji

·        prawo jazdy kat. B

Zadania na stanowisku:

•             dokładna znajomość pełnej gamy produktów.

•             Umiejętności stosowania technologii diagnostycznych

•             Wykonywanie, montaż / demontaż zespołów i komponentów elektrycznych/elektronicznych pojazdu.

•             Umiejętności czytania i interpretowania podręczników napraw i działania zgodnie z określonymi procedurami.

•             Wykonywanie w sposób samodzielny napraw pojazdów oraz napraw poszczególnych komponentów.

•             przestrzeganie obowiązujących norm dotyczących jakości i bezpieczeństwa.

•             Współpraca z pracownikami działu części zamiennych.

•             Monitorowanie poziomu wiedzy technicznej.

•             Systematyczny proces szkoleń technicznych wymaganych przez importera i pracodawcę

•    Nawiązywanie pozytywnych relacji z innymi pracownikami dealera oraz serwisu, pomoc w rozwiązywaniu wspólnych problemów.

•     Praca w zespole.

Oferujemy:

·        zatrudnienie w formie umowy o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń

·        program wdrożenia do zadań na stanowisku

·        dostęp do wiedzy o nowoczesnych technologiach w zakresie napraw mechanicznych

·        ubezpieczenie na życie i pakiet opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

·        dofinansowanie do karty MultiSport

·        program poleceń pracowniczych

·        zatrudnienie w firmie związanej z największymi koncernami motoryzacyjnymi świata

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Cisowa
ID: 917943044