2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Kutno
Daria
Dodane 06 maja 2024

Elektromonter sieci trakcyjnej (m/k)- RailBX- Niemcy

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Elektromonter sieci trakcyjnej (m/k)

Miejsce pracy : Niemcy

TWOJE ZADANIA:

·       Jako monter montujesz i naprawiasz kompleksowe elementy systemów energetycznej trakcji kolejowej.

·       Stosujesz się do wytycznych obowiązujących przepisów na szlakach kolejowych a bezpieczeństwo stawiasz na najwyższym poziomie.

WYMAGANIA

·       Posiadasz  min. 2 letnie doświadczenie jako monter w kolejowej, przesyłowej lub tramwajowej  sieci trakcyjnej.

·       Posiadasz wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu energetycznym, montera linii napowietrznych lub pokrewne z branży energetycznej.

·       Posiadasz prawo jazdy kat. B

·       Priorytetowo traktujesz i przestrzegasz zasad BHP.

·       Jesteś gotowy do pracy zagranicą na terenie Niemiec.

CO OFERUJEMY?

·       Niemiecką umowę o pracę  (zatrudnienie w niemieckiej spółce)

·       Atrakcyjne zarobki w euro

·       Płatne delegacje

·       Darmowe zakwaterowanie

·       Bus służbowy dla brygady

·       30 dni urlopu wypoczynkowego

·       Ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych)

·       Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld)

·       Grupowe ubezpieczenie na życie

·       Prywatną opiekę medyczną w Polsce (Medicover)

·       Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy

·       Opiekę polskojęzyczną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 911891398