2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter - praca w delegacji - umowa o pracę lub B2B

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma świadcząca profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe usługi w zakresie elektryki i modernizacji instalacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Polska/Niemcy – praca w delegacji.

Stawka: 50 zł/h brutto w Polsce lub 15 Euro/h brutto w Niemczech + diety (wypłacane zgodnie z kodeksem pracy).

Zadania:

·         Okablowywanie instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych,

·         Podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych,

·         Podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni.

Wymagania:

·         Wykształcenie techniczne lub zawodowe: elektryk, elektrotechnik lub pokrewne lub doświadczenie w zawodzie elektryka,

·         Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV – wymóg konieczny,

·         Brak przeciwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m),

·         Umiejętność samodzielnego posługiwania się dokumentacją elektryczną,

·         Prawo jazdy kat. B, choć niekoniecznie,

·         Zaświadczenie o niekaralności.

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B na czas nieokreślony,

·         Wyjazdy w trybie 3/1 (3 tygodnie praca na wyjeździe i 1 tydzień odpoczynku w domu),

·         Elastyczny czas pracy (do uzgodnienia),

·         Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

·         Ubezpieczenie podróżne,

·         Paczki/premie świąteczne,

·         Premie uznaniowe,

·         Konieczne szkolenia.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV drogą elektroniczną lub kontakt na numer 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „elektromonter” – oddzwonię!

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 913886314