2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Nowa Sól
Dodane 10 maja 2024

Elektromonter/ Pomocnik Elektromontera - budowa w Nowej Soli

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Elektromontaż Poznań - lider na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz czołowy polski producent urządzeń elektroenergetycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER/ POMOCNIK ELEKTROMONTERA

Miejsce pracy: budowy w Nowej Soli/ Żarach

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia elektrycznego lub pokrewnego

  • odpowiedzialności, sumienności i rzetelności

  • zaangażowania i dyspozycyjności

  • chęci do podnoszenia kwalifikacji

  • uprawnień eksploatacyjnych - mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wdrożenie do pracy na stanowisku,

  • możliwość rozwoju i szkoleń,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Jeżeli masz ochotę dołączyć do zgranego zespołu realizującego różne projekty wyślij do nas swoje CV

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji (Ustawa z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2016 r., poz. 922).

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 917327588