2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Letnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromonter/młodszy elektromonter

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Spółka ma główną siedzibę w Gdańsku i biuro w Krakowie (SPIE Elbud Oddział Kraków).

Przy realizacji projektów dotyczących budowy sieci elektroenergetycznych wysokich napięć oferujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Nowoczesne metody pracy oraz zintegrowany system zarządzania gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Grupa SPIE jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów

w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków

Realizacja prac w zakresie budowy i modernizacji (w zależności od działu):

  • linii elektroenergetycznych wysokich napięć (110kV – 400kV)

  • instalacji niskich i średnich napięć

  • oświetlenia ulicznego

Wymagania

  • chęć zdobycia zawodu montera linii elektroenergetycznych wysokich napięć

  • ogólna sprawność fizyczna umożliwiająca prace na wysokości

  • umiejętność pracy w zespole

  • akceptacja pracy w delegacji (budowy realizowane na terenie Polski)

Oferujemy

  • ciekawą pracę na budowach w Polsce

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • szkolenie zawodowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • firma zapewnia nocleg w miejscu budowy, dodatkowo diety za każdy dzień pracy, dofinansowanie do kosztów dojazdu

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych

  • program dodatków pozapłacowych (szkolenia i kursy, partycypacja w kosztach dalszego kształcenia, prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, posiłki profilaktyczne, premie dodatkowe)

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych Kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 – dalej jako „RODO”, informujemy, iż:

1.Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzona rekrutacją jest SPIE Elbud Gdańsk S.A.,80-557 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 87

2.Kontakt do Inspektora Ochrony Danych iod(at)sagpolska.pl

3.Dane osobowe, które są wymagane przez Kodeks Pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, natomiast pozostałe dane, będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie

4.Mają Państwo prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Więcej o przetwarzaniu Państwa danych: spie-elbud.pl/rodo/kandydaci

Oświadczenie zgody:

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SPIE Elbud Gdańsk S.A. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 914369097