2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Wrzeszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter / Elektryk / Pomocnik elektryka

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Energo Projekt Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko: elektromonter / elektryk / pomocnik elektryka. Oferta skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe w dziedzinie elektryki, jak również do osób niedoświadczonych chcących się rozwinąć i podnosić swoje kwalifikację poprzez nauki zawodu elektryka. Praca na terytorium Trójmiasta oraz okolic.

Zapewniamy dojazd osobom z okolic Kartuz oraz Wejherowa.

Obowiązki:

- budowa instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz elektrycznych

- budowa linii kablowych i napowietrznych

- montaż urządzeń elektroenergetycznych oraz elektrycznych

- montaż rozdzielnic niskiego napięcia oraz szafy oświetlenia ulicznego

- wykonywanie instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Wymagania:

- dobra organizacja pracy

- punktualność, rzetelność

- umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- uprawnienia SEP

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

- umowę o pracę

- miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 860197851