2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Ujeścisko - Łostowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Elektromonter / elektryk

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo Prywatne „GAMAR” od 1992 roku zajmuje się budową, modernizacją, remontami oraz konserwacją sieci i urządzeń elektroenergetycznych. W ostatni okresie wyspecjalizowaliśmy się w budowie oraz rozbudowie stacji elektroenergetycznych oraz pracach wykonywanych na obiektach przemysłowych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko ELEKTROMONTERA

ZADANIA:

- montaż urządzeń i instalacji elektrycznych,

- układanie linii kablowych,

- budowa tras kablowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

- wykształcenie w kierunku elektrycznym,

- zdolności manualne, sumienność,

- chęć nauki oraz rozwoju zawodowego,

- uprawnienia SEP (mile widziane),

- prawo jazdy kat. B lub wyższej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wynagrodzenie netto (na rękę) w przedziale 4 500,00 – 9 000,00 zł, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Praca w siedzibie firmy w Rekcinie k. Straszyna lub na terenie Gdańska.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice
ID: 614730119