2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chojna
Dodane 28 maja 2024

Elektromonter (Chojna)

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chojna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółka z o. o. "Wodociągi Zachodniopomorskie" z siedzibą w Goleniowie poszukuje do swojego oddziału Terenowego znajdującego się w miejscowości CHOJNA pracownika na stanowisko :

ELEKTROMONTER

Oferujemy :

- umowę o pracę na okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;

- wynagrodzenie : 29,00 zł brutto/godzinę (na okresie próbnym) + dodatki;

- stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego;

- fundusz socjalny, w tym tzw. " wczasy pod gruszą ";

- ubezpieczenie grupowe;

- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne refundowane ze środków Pracodawcy;

Ogólny zakres obowiązków :

- Elektryczne prace konserwacyjne w stacjach wodociągowych, na oczyszczalniach ścieków i przepompowniach ścieków sieciowych;

- Wykonawstwo oraz konserwacja sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych , usuwanie awarii;

Wymagania :

- wykształcenie min zawodowe elektryczne;

- doświadczenie w zawodzie min. 1 rok;

- prawo jazdy kat. B;

- ważne uprawnienia elektryczne „E”;

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV na podany adres e-mail :

kadry(małpka)woz.pl

lub osobiście Goleniów, I Brygady Legionów 8-10

W przypadku decyzji złożenia CV prosimy o jednoczesne złożenie podpisanej klauzuli informacyjnej w procesie rekrutacji dostępnej na naszej stronie internetowej : www.woz.pl w zakładce umieszczonej w prawym górnym rogu na stronie startowej BIP/ PRACA/ Druki do pobrania.

Uprzejmie informujemy, iż teren siedziby Spółki jest objęty monitoringiem zgodnie z art. 22(2)k.p.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Lokalizacja

Chojna,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chojna
ID: 918177589