2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Margonin
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektromechanik w Zakładzie Wylęg Drobiu

Lokalizacja

Margonin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna

poszukuje kandydata na stanowisko

Elektromechanik w Zakładzie Wylęgu Drobiu

Zakres obowiązków:

·         Diagnozowanie usterek i przeprowadzanie napraw elektrycznych i mechanicznych

·         Konserwacja planowa maszyn i urządzeń

·         Instalowanie, konfigurowanie i testowanie nowych urządzeń

·         Współpraca z zespołem inżynierów i techników w celu opracowania rozwiązań problemów technicznych

Oczekiwania:

·         Wykształcenie średnie lub techniczne w dziedzinie elektromechaniki, elektroniki, automatyki lub pokrewnej

·         Doświadczenie zawodowe w naprawie i konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych i mechanicznych

·         Znajomość zasad działania silników elektrycznych, układów sterowania i systemów zasilania

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych

·         Zdolność pracy w zespole oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

·         Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych

Zainteresowanych proszę o złożenie CV w siedzibie firmy (Margońska Wieś 42a), przesłanie za pośrednictwem platformy OLX lub na adres mailowy filip.gockowiak(małpa)bromargo.pl

 W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BroMargo Hatchery Prosta Spółka Akcyjna z  siedzibą w Margońskiej Wsi 42a, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Elektromechanik”

Lokalizacja

Margonin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Margonin
ID: 912878091