2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Rawa Mazowiecka
Dodane 29 maja 2024

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu - nawet 60,- zł/h brutto*

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FAM Spółka Akcyjna to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży cynkowniczej, która obecnie poszukuje osób na stanowisko:  Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu do naszego Zakładu w Rawie Mazowickiej.

Naszym atutem jest profesjonalny, różnorodny i zgrany zespół, który wiąże z FAM S.A. swoje kariery zawodowe na lata. Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, lubisz wyzwania oraz zdobywanie nowych doświadczeń, to zrób pierwszy krok  - wyślij do nas swoje CV. To nic nie kosztuje, a może zyskasz wymarzoną pracę.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia, nawet 60,- zł/h brutto (*z premią regulaminową)

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• wynagrodzenie godzinowe + miesięczna premia regulaminowa

• pakiet socjalny

• dofinansowanie do karty Multisport

• ciepły posiłek w okresie zimowym

• ubezpieczenie grupowe

• możliwość rozwoju, szkoleń i awansu wewnętrznego

• interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

Twój zakres obowiązków:

• Realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu,

• Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających,

• Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii maszyn,

• Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn,

• Czytanie i interpretowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania pracodawcy:

• Znajomość schematów elektrycznych,

• Uprawnienia SEP do 1kV,

• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,

• Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki przemysłowej,

• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

• Analityczne myślenie,

• Umiejętność rozwiązywania problemów,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Nastawienie na rozwój.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy jako elektryk / elektronik / automatyk / mechatronik,

• Wykształcenie zawodowe kierunkowe (elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Spółka Akcyjna z siedzibą we Warszawie przy ul. Burakowska 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 920033658