2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Pruszków
Dodane 06 maja 2024

Elektromechanik utrzymania ruchu ( I zmiana 6-14:00)

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, producenta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Obowiązki:

· zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

· diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek

· prace modernizacyjne i konserwacyjno-remontowe przy liniach produkcyjnych

· udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

· serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń

· tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· znajomość układów mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz hydrauliki

· umiejętność czytania dokumentacji technicznej

· książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

· uprawnienia SEP

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy

· praca w systemie 1-zmianowym

· premia regulaminowa, nagroda uznaniowa

· pakiet świadczeń pozapłacowych (dopłata do karty Multisport, Fundusz Socjalny, bony podarunkowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do kursów i szkoleń)

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 874176852