2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żarów
Dodane 15 maja 2024

Elektromechanik (Thermaflex Izolacji)

Lokalizacja

Żarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Elektromechanik

Opis stanowiska

  • Utrzymanie parku maszynowego w wysokiej dostępności

  • Samodzielne naprawy, konserwacja maszyn i urządzeń, tankowanie izobutanu

  • Wnioskowanie w sprawie zakupu części zamiennych

  • Nadzór nad pracownikami firm zewnętrznych, wykonujących prace w zakresie remontów, modernizacji, rozbudowy i infrastruktury zakładu

  • Przyjmowanie zgłoszeń o wszelkich awariach, podejmowanie niezbędnych działań

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Zawodowe (mile widziane średnie techniczne)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń gazowych, kompresorów i kotłowni

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 14.00 oraz 10.00 - 18.00

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premię miesięczną

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze

  • Opiekę medyczną Medicover

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do urlopu i kultury, świeże owoce, imprezy integracyjne, konkursy itp.)

Lokalizacja

Żarów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żarów
ID: 918507902