2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowa Huta
Dodane 09 maja 2024

Elektromechanik/mechanik

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma STALCO INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie należąca do międzynarodowej grupy WERNER & WEBER specjalizuje się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

Firma zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

 Elektromechanik

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

·       Prace ślusarsko - montażowe przy produkcji pras hydraulicznych, praso kontenerów

·       Montaż podzespołów i akcesoriów do maszyn

·       Montaż instalacji elektrycznych w maszynach,

·       Umiejętność diagnozowania i napraw usterek w podzespołach elektrycznych i elektronicznych

·       Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych

·       Kontrola jakości zmontowanych elementów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne: elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne,

  • Znajomość zagadnień z dziedziny układów elektryki (znajomość schematów elektrycznych, sterowniki PLC),

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • pakiet socjalny, (wczasy „pod gruszą” – 1000 zł, prywatna opieka medyczna)

  • kartę Medicover Sport

  • dodatkowo premiowana obecność w pracy

  • pracę w zespole doświadczonych współpracowników.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 6-0-1-8-0-1-1-7-7

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 901051356