2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lublin
Rekrutacja
Dodane 27 maja 2024

Elektromechanik Herbapol-Lublin S.A.

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

"Herbapol-Lublin" S.A w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko Elektromechanik.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji.

  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami produkcji, instalacji, zasilania i sterowania.

  • Usuwanie bieżących awarii.

  • Okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Udział w projektach – usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania.

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe.

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym / sezonowo 4-brygadówka.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość dokumentacji technicznej.

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne do 1kV.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 816751335