2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Piotrowice-Ochojec
Dodane 12 maja 2024

Ekspert Pośrednictwa Prawnego (nie wymagamy wykształcenia prawniczego)

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: Nie

Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce, która oferuje pomoc w wyborze najlepszych kancelarii prawnych. Porównywanie usług prawniczych to męka dla osób, które nie znają żargonu i zasad, panujących w tym środowisku. My wiemy, jak nie wpaść w pułapkę niekorzystnej umowy i rozpoznać odpowiednią osobę, idealną do danej sprawy. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Eksperta Prawnego. Nie musisz mieć doświadczenia w branży prawnej wszystkiego Cię nauczymy, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pomoc w pozyskiwaniu Klientów, u których nie trzeba generować potrzeby współpracy,

  • Jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery,

  • Pierwszy w Polsce rynek na którym nie trzeba stosować technik sprzedażowych, wystarczy pomóc klientowi wybrać spośród najlepszych dla niego opcji,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Wysokie wynagrodzenie, bez “szklanego sufitu”

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz realizacja celów sprzedażowych dla produktów prawnych,

  • Prowadzenie działań zachęcających klientów do korzystania z oferty kancelarii,

  • Udoskonalanie rozwiązania dla Klientów na podstawie testów i obserwacji,

  • Wsparcie działań komunikacyjnych i marketingowych aktywizujących klientów,

  • Obsługa bezpośrednia, telefoniczna i mailowa klientów,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na arenie krajowej,

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji z obecnymi.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Punktualność

  • Samodzielność

  • Inicjatywa, chęć rozwoju

  • Odpowiedzialność

  • Uczciwość

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość podstawowych programów komputerowych (Microsoft Word, Excel)

  • Fajnie gdy jesteś studentem w trybie zaocznym.

Proszę o wysyłanie CV, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 798881230