2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 15 maja 2024

Ekspert ds. Sprzedaży i Utrzymania Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Ekspert ds. Sprzedaży Sprzedaży i Utrzymania Klienta

Obowiązki:

- Kontaktowanie klientów z obszernej bazy dobrze znanej firmy finansowej, prężnie działającej na polskim rynku

-Przedłużanie umów klientom

- Realizowanie miesięcznego planu poprzez aktywną sprzedaż

- Oferowanie jak najwyższej jakości obsługi klienta

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w sprzedaży (minimum 6 miesięcy)

- Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office

- Otwartość na naukę oraz rozwój

-Samodyscyplina

Oferta:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Bardzo atrakcyjny system bonusowy oraz comiesięczna podstawa

- Rozwój w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- Opieka medyczna

-Imprezy integracyjne

-Praca w młodym, energicznym i zgranym zespole

-Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 887793491