2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Warszawa
  7. Kontrola jakości - Wilanów
Dodane 28 maja 2024

Ekspert ds. kontroli jakości rozmów

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

GoWork.pl to szybko rozwijający się portal, dbający o jakość rynku pracy. Od wielu lat wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników. Dołącz do zespołu specjalistów i dziel się wiedzą z innymi. Poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta ds. kontroli jakości rozmów.

Twoje zadania:

  • odsłuchy rozmów sprzedażowych w celu poprawy jakości obsługi klientów serwisu,

  • udzielanie rzetelnego i konstruktywnego feedbacku,

  • rozwijanie kompetencji miękkich u handlowców,

  • analiza wykorzystywanych technik sprzedażowych oraz planowanie działań wspierających wzrost jakości rozmów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • regularny rozwój w obszarze technik i metod sprzedażowych,

  • lekkość w pracy z ludźmi oraz umiejętność udzielania feedbacku,

  • asertywność, komunikatywność i pewność siebie.

Oferujemy:

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • przejrzyste i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • zdobycie doświadczenia w dużej i stabilnej organizacji, która stale się rozwija,

  • możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach.

Jeśli czujesz, że to może być coś dla Ciebie - aplikuj śmiało! :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 919785788