2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Legnica
Dodane 27 maja 2024

Ekspedytor- praca na magazynie

Wynagrodzenie

4 240 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ISO TRADE, to jedyna w swoim rodzaju firma o szerokim asortymencie, obejmującym różnego typu produkty elektroniczne, upominki, akcesoria komputerowe, ciekawe gadżety, sprzęt RTV i AGD, sprzęt fotograficzny i wiele innych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier.

Zakres obowiązków:

- kompletowanie zamówień klientów detalicznych i hurtowych,

-układanie zapakowanych paczek na palety (rozdzielanie przesyłek)

- pakowanie zamówień hurtowych/ detalicznych (średnia waga przesyłki 1-20 kg)

-praca jest wymagająca fizycznie (praca stojąca)

-załadunek i rozładunek samochodów kurierskich

- oklejanie towaru

- utrzymanie porządku i czystości na magazynie

Wymagania:

-sprawność fizyczna

-stosowanie się do systemu 5s

- bardzo dobra organizacja własnej pracy

- rzetelność, zaangażowanie, dokładność

- umiejętność pracy w zespole

- ukończone 18 lat

-dyspozycyjności do wykonania zleceń w systemie zmianowym (8-16, 9-17, 10-18)

-możiiwość pracy w weekendy

Początkowo umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Zniżki pracownicze na zakupy

Możliwa premia po okresie próbnym (1 mies., szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)

W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do złożenia CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 919521052