2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pruszków
Dodane 18 maja 2024

Ekspedient na stoisku Sery/Wędliny Delikatesy Pruszków/Nowa Wieś

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy ekspiedienta/-tki na stoisko Sery/Wędliny/Mięso do sklepu w Pruszkowie przy ulicy Brzozowej

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• terminowe płatności,

• stabilność zatrudnienia,

• ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

• uprzejma obsługa Klienta przy ladzie mięso – wędliniarskiej;

• systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie;

• dbałość o zachowanie standardów;

• odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie wszelkich norm jakościowych wymaganych odpowiednimi przepisami prawa;

Nasze oczekiwania:

• energia oraz chęć do pracy i nauki;

• doświadczenie w pracy na stoisku mięso – wędliny będzie dużym atutem - lecz nie jest warunkiem koniecznym

• wiedza z zakresu produktów świeżych (właściwa ekspozycja w ladzie, asortyment, zasady i normy przechowywania);

• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, z możliwością wyrobienia nowej

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 609179295