2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Malbork
Dodane 10 maja 2024

Ekipa montażowa - montaż okien na terenie Niemiec

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma GFTE SP ZOO poszukuje pracowników do pracy przy montażu okien na terenie Niemiec.

Stawka do ustalenia indywidualnie.

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż okien, drzwi ALU i PCV
  • Montaż rolet
  • Montaż żaluzji fasadowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Własna działalność PL lub DE.
  • Osoby potrafiące pracować w grupie, sprawne fizycznie.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie
  • Narzędzia do pracy
  • Zakwaterowanie
  • Codzienny dojazd i powrót na budowę autem firmowym.

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem. Prosimy również o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji w firmie GFTE sp. zoo w Malborku zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1).

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 781496384