2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wielkopolskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Poznań
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Łazarz
Dodane 08 maja 2024

Edukator/edukatorka w Centrum Nauki Wyobraźnia

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jesteś człowiekiem pełnym pasji? Szukasz pracy, która pozwoli Ci się spełniać? Chcesz pomagać w odkrywaniu niesamowitego świata nauki? Dobrze się składa, bo w Centrum Nauki Wyobraźnia poszukujemy kreatywnych osób, która dołączy do naszego Zespołu Edukatorów!

Laboratorium Wyobraźni Poznańskiego Parku Naukowo–Technologicznego we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi szuka energicznych i pełnych pomysłów edukatorów, którzy potrafią w sposób atrakcyjny i zajmujący przeprowadzić warsztaty edukacyjne w zakresie nauk ścisłych w różnych grupach wiekowych przy uwzględnieniu idei zrównoważonego rozwoju.

Wymagane kwalifikacje:

  • umiejętność klarownego komunikowania się i budowania relacji z innymi,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, otwartość na nowe pomysły i ciekawość świata,

  • twórcze podejście i pasja do przekazywania wiedzy,

  • elastyczność i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu,

  • dyspozycyjność czasowa od środy do niedzieli i gotowość do angażowania się w działania.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno – popularyzatorskich w zakresie nauk ścisłych, w formie warsztatów i pokazów naukowych dla różnych grup wiekowych,

  • współpraca przy kreowaniu nowej treści obejmującej scenariusze zajęć edukacyjnych i organizowane wydarzenia popularyzatorskie z obszaru nauk ścisłych,

  • obsługa organizacyjno – techniczna realizowanych zajęć,

  • przygotowywanie treści merytorycznych do mediów społecznościowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/B2B,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zwiększenie potencjału zawodowego,

  • współpraca przy tworzeniu największej wystawy popularyzującej naukę w Wielkopolsce.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 870815602