2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Pszczyna
Dodane 17 maja 2024

Dyspozytor transportu międzynarodowego

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

TRANS-KRUSZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej z siedzibą w Pszczynie, której celem jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług.

W związku z poszerzeniem oferty usług o kontrahentów zewnętrznych poszukujemy osoby na stanowisko :

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie 20 samochodami,

  • organizowanie przewozów międzynarodowych,

  • kompleksowe nadzorowanie pracy kierowców oraz przebiegu procesu transportowego,

  • obsługa zleceń spedycyjnych,

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • realizacja celów firmy,

  • dbanie o wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży TSL,

  • znajomość ust. o czasie pracy kierowców,

  • zdolność logicznego myślenia i wnioskowania,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • samodzielność, zdolność podejmowania szybkich decyzji,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • narzędzia pracy,

  • dodatkowe ubezpieczenie,

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • szkolenia kierunkowe.