2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Chlebnia
Raben
Dodane 24 maja 2024

Dyspozytor Transportu

Lokalizacja

Chlebnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków :

  • Planowanie i kontrola tras dla kierowców

  • Przygotowywanie raportów

  • Wprowadzanie danych do systemów transportowych

  • Pozostałe operacje transportowe związane z planowaniem i kontrolą losu przesyłek

  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy

  • Dbałość o jakość dostaw

  • Optymalizacja kosztów transportu

Nasze wymagania :

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w transporcie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (wymóg konieczny)

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość topografii Polski

To oferujemy :

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony świąteczne itp.

  • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chlebnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chlebnia
ID: 917305600