2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Głogów
ARRA Group Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Dyspozytor- Specjalista ds. transportu międzynarodowego

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Dyspozytor- Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. transportu międzynarodowego

Miejsce pracy: Głogów

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie przewozów towarów pojazdami o DMC do 3,5 t, w tym w szczególności:

  • Dyspozycja przyjętych zleceń do kierowców (bieżąca współpraca ze spedytorem);

  • Współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń;

  • Monitorowanie położenia pojazdów oraz temperatury przewożonych towarów;

  • Kontrolowanie i nadzorowanie realizacji zleceń przez kierowców;

  • Informowanie klientów o bieżącym statusie transportu;

  • Awizowanie kierowców na załadunkach i rozładunkach;

  • Prowadzenie zleceń w systemach informatycznych;

  • Sumienne i dokładne sporządzanie dokumentacji transportowej.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku transportowym;

  • Wielozadaniowość;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Proaktywność i zaangażowanie;

  • Dbałość o szczegóły;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży TSL;

  • Znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • Doświadczony zespół specjalistów do współpracy;

  • Pracę w systemie zmianowym: 7:30-15:30 oraz 10:30-18:30;

  • Duże pole samodzielności w działaniu;

  • Pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918940007