2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Częstochowa
  7. Logistyka - Wrzosowiak
Olena
Dodane 21 maja 2024

Dyspozytor międzynarodowy z j. angielskim lub niemieckim oraz Rus/Ukr

Lokalizacja

Częstochowa, Wrzosowiak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hegelmann Transporte Sp. z oo o. jedna z wiodących firm transportowych w Europie poszukuje Kandydatów na stanowisko Dyspozytora międzynarodowego ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego oraz rosyjskiego/ukraińskiego.

Zadania:

Świadczenie usług transportowych dla kluczowych i nowych klientów

Bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów;

Koordynacja kierowców (praca z trackerem GPS oraz mapami online);

Rozwiązywanie aktualnych problemów;

Administrowanie dokumentacją rozliczeniową;

Kontrola nad jakością i terminowością dostaw.

Oczekiwania:

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1/B2 - warunek konieczny;

Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie min. B1/B2 - warunek konieczny;

Biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office;

Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu;

Umiejętność szybkiego uczenia się;

Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Mile widziane:

Doświadczenie zawodowe w firmie transportowej.

Oferujemy:

Praca w międzynarodowym zespole;

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę;

Narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy;

Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;

Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych pracowników;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Praca w młodym zespole;

Pakiet świadczeń.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wrzosowiak
ID: 792994157