2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Józefów
  7. Logistyka - Kolonia Błotna
Dodane 21 maja 2024

Dyspozytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Robano sp.zoo jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową z siedzibą w Józefowie k. Warszawy, która widnieje na rynku od 2010 roku. Zajmujemy się transportem chłodniczym na terenie Europy. Specjalizujemy się w transporcie farmaceutyki oraz towarów niebezpiecznych, wysokowartościowych i wrażliwych na zmiany temperatury. W roku 2021 działalność naszej firmy została rozszerzona o hurtownię farmaceutyczną z dostępem do dwukomorowego magazynu chłodniczego oraz dział transportu lotniczego, dzięki czemu uzyskaliśmy status członka IATA.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyspozytor Międzynarodowy

Zadania:

  • koordynowanie i monitorowanie zleceń od klientów

  • stały kontakt z kierowcami wykonującymi zlecone trasy

  • wyceny zleceń zgodnie z polityką firmy

  • współpraca z działem sprzedaży oraz floty

  • nadzór nad dokumentacją transportową

  • dbanie o najwyższą jakość naszych usług

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie

  • praca tylko w trybie stacjonarnym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy z klientami i kierowcami

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, min B2

  • znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prywatną opiekę zdrowotną po okresie próbnym

  • lunch w pracy

  • kartę paliwową

  • pracę w świetnie zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 916649553