2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wyrzysk
Dodane 29 kwietnia 2024

Dysponent/kasjer

Lokalizacja

Wyrzysk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Bank Spółdzielczy w Więcborku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku DYSPONENTA/KASJERA

Miejsce pracy: Wyrzysk

Główne zadania:

· obsługa klientów w zakresie rozliczeń i oszczędności,

· obsługa kasowa klientów,

· aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych.

Oczekujemy:

· znajomości podstawowych produktów bankowych,

· wykształcenia średniego,

· dokładności, kreatywności, komunikatywności.

Dodatkowe atuty:

· doświadczenie zawodowe w sprzedaży lub obsłudze klienta w obszarze bankowości,

· posiadanie kursu kasjera walutowo-złotowego.

Oferujemy:

· ciekawą i pełną wyzwań pracę,

· możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

· przyjazną atmosferę w pracy,

· zatrudnienie na umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem stanowiska oraz dopiskiem: „Oświadczam, że zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji dobrowolnie podanych przeze mnie danych osobowych, w tym dobrowolnie podanych dodatkowych danych osobowych niebędącymi danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Dokumenty prosimy składać do dnia 15.05.2024 r. na adres:

Bank Spółdzielczy w Więcborku

Centrala

Pl. Wolności 21

89-400 Sępólno Kraj.

lub elektroniczne na adres e-mail podany na stronie internetowej banku.

Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pana dodatkowe dane, prosimy nie umieszczać ich na swoich dokumentach. Jeżeli chce Pani/Pan, aby Pani/Pana CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bank Spółdzielczy w Więcborku danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Jednocześnie zawiadamiamy, że informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Więcborku w zakładce „o banku – RODO”.

Lokalizacja

Wyrzysk,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wyrzysk
ID: 915269795