2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 27 maja 2024

Dyrektor Przedszkola-Nowa placówka na Białołęce

Wynagrodzenie

14 185 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Dyrektora. Jesteśmy placówką, która dąży do zapewnienia wysokiej jakości edukacji i opieki dla dzieci o różnorodnych potrzebach i zdolnościach. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, umiejętności zarządzania placówką przedszkolną oraz doświadczenie w pracy z różnymi grupami interesariuszy, zachęcamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Ogólne zarządzanie i nadzór nad funkcjonowaniem przedszkola

  • Zapewnienie wysokiej jakości edukacji i opieki dla dzieci

  • Tworzenie i realizacja celów edukacyjnych, programów nauczania oraz planów rozwoju przedszkola

  • Koordynowanie pracy zespołu nauczycielskiego, wychowawczego i administracyjnego

  • Monitorowanie i ocena pracy nauczycieli oraz organizacja szkoleń i doskonalenia zawodowego

  • Współpraca z rodzicami w celu śledzenia postępów i potrzeb dzieci oraz budowanie pozytywnych relacji

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z lokalnymi instytucjami i organizacjami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy kierowniczej w przedszkolu lub szkole

  • Znajomość aktualnych przepisów i standardów dotyczących edukacji przedszkolnej

  • Umiejętności organizacyjne, przywódcze i zarządzania zespołem

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z różnymi grupami interesariuszy

  • Zorientowanie na rozwój placówki i ciągłe doskonalenie procesów edukacyjnych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sposób efektywny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych

  • Wsparcie ze strony zespołu nauczycielskiego i administracyjnego

  • Przyjazne i kreatywne środowisko pracy

  • Możliwość wpływu na rozwój przedszkola i edukację dzieci

  • Premie miesięczne i kwartalne

  • Możliwość dodatkowego zarobku w placówce-szkolenia i zajęcia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918060218