2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 15 kwietnia 2024

Dyrektor kliniki stomatologicznej

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kliniką stomatologiczną o wysokich standardach jakości i obsługi, z zespołem profesjonalistów, którzy szczerze kochają swoją pracę, którzy codziennie pomagają uczynić świat lepszym miejscem i dać każdemu wymarzony uśmiech. Tworzymy klinikę, w której będzie obowiązywać kultura korporacyjna, wszystkie przepisy i standardy, gdzie jakość leczenia i usług będzie kontrolowana.

Kogo szukamy?

Poszukujemy Dyrektora kliniki stomatologicznej, który posiada umiejętności przywódcze, jest zawsze skoncentrowany na wynikach i rozwiązywaniu najciekawszych problemów.

Jakie zadania cię czekają?

• Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie standardów, procedur medycznych i opieki nad  pacjentem;

• Zarządzanie zespołem;

• Motywowanie i rozwój zespołu, dobór personelu medycznego i administracyjnego;

• Pełna odpowiedzialność za wyniki finansowe i wskaźniki zarządcze;

• Koordynacja spraw finansowych i księgowych;

• Przygotowywanie raportów i analiz;

• Promocja i utrzymanie wizerunku kliniki oraz wysokich standardów jakościowych;

• Ciągła analiza i kontrola wszystkich procesów i projektów realizowanych w klinice stomatologicznej;

• Kontrola gospodarki magazynowej.

Co dla nas jest ważne?

• Kompetencje, odpowiednie doświadczenie zawodowe 2 lata lub więcej;

• Wykształcenie wyższe (najlepiej w dziedzinie medycyny, ekonomii, zarządzania);

• Doświadczenie w zarządzaniu, które koncentrowało się na wynikach i aspektach związanych z rozwojem biznesu oraz wysokim poziomem opieki nad pacjentem;

• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;

• Umiejętność przejawiania inicjatywy, podejmowania decyzji i pracy w środowisku wielozadaniowym;

• Doświadczenie w zatrudnianiu i budowaniu zespołu;

• Doświadczenie w budowaniu biznesu zespołu;

• Skoncentrowanie na wysokiej jakości pracy i ciągłym rozwoju;

• Umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne;

• Poziom znajomości języka angielskiego od Upper-Intermediate (B2) lub wyższy.

Dlaczego warto odpowiedzieć na to ogłoszenie?

• Pełny etat, 8-godzinny dzień pracy;

• Wynagrodzenie i KPI;

• Współpraca Umowe B2B;

• Możliwości szkolenia, wzrostu i rozwoju w ramach kliniki;

• Korporacyjne wydarzenia i integracyjne działania;

• Zniżki na usługi kliniczne;

• Praca w doświadczonym i profesjonalnym zespole;

• Klinika zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911965464