2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Leszno
Dodane 18 maja 2024

dyrektor-Handlowy

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się hurtową sprzedażą pokryć dachowych P.H.B. Tyliński w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko – Dyrektora Handlowego.

Obowiązki

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,

  • Kreowanie i wdrażanie strategii handlowej oraz odpowiedzialność za jej realizację,

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie relacji z Kontrahentami,

  • Koordynowanie osiągania celów sprzedażowych zespołu, jak i samodzielna ich realizacja,

  • Uczestnictwo w procesie rozbudowy zespołu (rekrutacja), szkoleń i motywowania pracowników,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi Klienta,

  • Odpowiadanie na potrzeby Klientów, negocjacje i finalizacje sprzedaży,

  • Przygotowywanie i weryfikacja ofert/umów,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim,

  • Doskonałe umiejętności koordynacji i zarządzania zespołem,

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Myślenie strategiczne, proaktywność, nastawienie na wynik i osiąganie rezultatów,

  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktu i i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych,

  • Umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność w działaniu.

Zapewniamy

  • Pracę w firmie z ponad 60-letnią historią, co daje poczucie bezpieczeństwa od samego przejścia przez próg;

  • Decyzyjność i otwartość na wdrożenie własnych pomysłów;

  • Możliwość samorealizacji;

  • Realny wpływ na kształtowanie podległego obszaru;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Czas pracy: poniedziałek – piątek.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 917660524