2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Elbląg
Dodane 05 maja 2024

ds. sprzedaży/ handlowiec

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

praca stacjonarna, jednozmianowa, pełny etat, miejsce pracy w siedzibie firmy

Obowiązki:

- realizacja bieżącej obsługi klientów

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- przygotowywanie ofert handlowych

- obsługa po sprzedażowa

- organizacja oraz kontrola transportu towarów

- udzielanie wsparcia merytorycznego dla klientów firmy

- aktywne poszukiwanie klientów na rynkach zagranicznych

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- umiejętności organizacyjne

- samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

- dobra znajomość obsługi komputera, środowiska internetowego, pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami mającymi wpływ na wysokość wynagrodzenia będą:

- znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu minimum średnio zaawansowanym

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowa o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku 8-16

- stabilne zatrudnienie (szukamy pracowników na stałe)

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- pełne szkolenie produktowe i wdrożeniowe

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, złóż aplikację w formie CV za pośrednictwem OLX.

Uprzejmie informujemy, iż odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest PAL-DREW z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7. Można się z nami skontaktować korespondencyjnie.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 655826443