2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Konotopa
Empik
Dodane 30 maja 2024

Drukarz - operator druku cyfrowego

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy: Konotopa (pow. warszawski zachodni)

Empik Foto to lider w produkcji odbitek, fotoksiążek i fotoprezentów na polskim rynku. Działamy już od 28 lat stale poszerzając naszą ofertę i wzmacniając jakość świadczonych przez nas usług. Zaufały nam miliony klientów, czego dowodem jest to, że w 2022 roku wywołaliśmy ponad 142 milionów odbitek. Naszą aplikację ściągnęło ponad 1 000 000 klientów, a aż 99,87% klientów poleca nasze usługi!

Empik Foto działa także w Czechach, Słowacji, Bułgarii i w Rumunii.​

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do druku cyfrowego;

  • Dbanie o jakość i dokładność wydruków, kontrolowanie parametrów druku oraz regulacja urządzeń;

  • Realizowanie projektów zgodnie z wyznaczonymi terminami;

  • Dbałość o park maszynowy;

  • Prowadzenie codziennej konserwacji urządzenia;

  • Monitorowanie jakości druku podczas pracy urządzenia;

  • Wypełnianie wymaganej dokumentacji, w tym raportów produkcyjnych.

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Pracę w zespole profesjonalistów;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Karta zniżkowa na produkty Empiku.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptowania do zmieniających się warunków pracy;

  • Odpowiedzialność;

  • Precyzyjność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych;

  • Samodzielność, terminowość, obowiązkowość i zaangażowanie w pracy;

  • Znajomość języka polskiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 918627681