2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Dębiec
Dodane 30 kwietnia 2024

Doświadczony Malarz/Złota Rączka

Wynagrodzenie

32 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukuję osoby, która będzie wykonywać prace wykończeniowe w lokalach mieszkalnych po zdanym najmie oraz prace na częściach wspólnych budynków mieszkalnych.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac malarskich w lokalach mieszkalnych

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania, szpachlowanie, szlifowanie

  • Malowanie ścian, sufitów, elementów wykończeniowych

  • Dbanie o estetykę i jakość wykonywanych prac

  • Zachowanie czystości i porządku na miejscu pracy

  • Prace wykończeniowe takie jak: wymiana silikonów, paneli, ościeżnic

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Malarz/Złota Rączka

  • Znajomość technik malarskich

  • Umiejętność samodzielnego i precyzyjnego wykonywania powierzonych zadań

  • Zaangażowanie w pracę

  • Dyspozycyjność i terminowość w realizacji zleceń

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 901235947