2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Krotoszyn
Dodane 10 maja 2024

Doświadczony Kierowca do Zespołu Transportowego!

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Stolrus poszukuje doświadczonego kierowcy, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży meblarskiej, która stawia na profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz satysfakcję naszych pracowników.

Obowiązki:

- Prowadzenie pojazdu ciężarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi

- Dostarczanie towarów do klientów w ustalonych terminach

- Wsparcie przy załadunku i rozładunku towarów, zapewniając ich bezpieczne transportowanie

- Dbanie o stan techniczny pojazdu oraz regularne przeglądy techniczne

- Współpraca z działem logistyki w celu optymalizacji tras i zwiększenia efektywności dostaw

Wymagania:

- Posiadanie prawa jazdy kat. C+E oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych lub ciężarowych

- Aktualne orzeczenie lekarskie oraz kwalifikacja zawodowa kierowcy

- Znajomość przepisów drogowych oraz umiejętność planowania tras

- Dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

- Nowoczesny tabor pojazdów oraz profesjonalne wsparcie techniczne

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwań i dołączenia do naszej firmy, prześlij swoje CV

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 917407132