2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Jelenia Góra
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Doradca ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

1 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Biuro Ubezpieczeniowe "Patron Ubezpieczenia" poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy:

·        Elastyczny czas pracy, który możemy dostosować do Twoich potrzeb,

·        Możliwość podjęcia pracy zarówno w pełnym wymierzę godzin lub jako dodatkowa,

·        Pakiet szkoleń wprowadzających, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę, nawet jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,

·        Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania.

·        Możliwość współpracy B2B lub umowa zlecenie

Wymagania:

·        Prawo jazdy kategorii B,

·        Minimum średnie wykształcenie,

·        Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Zakres obowiązków:

·        Obsługa klienta zarówno w biurze, jak i drogą telefoniczną czy mailową,

·        Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania marketingowe oraz rekomendacje,

·        Realizacja zadań związanych z obsługą posprzedażową, w tym udzielanie informacji na temat polis, rozwiązywanie problemów klientów oraz obsługa zgłoszeń i reklamacji.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, chętną do nauki i zainteresowaną rozwojem w branży ubezpieczeniowej, czekamy właśnie na Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 918537575