2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
grafton
Dodane 28 maja 2024

Doradca Techniczny (branża motoryzacyjna)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy oferującej usługi dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Doradca techniczny

Lokalizacja: Warszawa

ZADANIA:

  • Kontakt z Klientami korzystającymi z usług firmy tj. przedłużonych gwarancji na auta używane.

  • Przyjęcie zgłoszenia od Klienta oraz ocena pod kątem zakresu gwarancyjnego.

  • Dobór odpowiedniego serwisu odpowiedzialnego za usunięcie szkody.

  • Nadzór nad procesem naprawy auta.

  • Stały kontakt z Klientami w zakresie obsługiwanych zleceń, budowanie długofalowych, partnerskich relacji.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta w branży motoryzacyjnej.

  • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Nastawienie na klienta, zaangażowanie, systematyczność i duża samodzielność w działaniu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • System premiowy.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pakiet benefitów.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij CV używając przycisku APLIKUJ. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918264388