2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Jasień
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca techniczno - handlowy - Firma Hestor

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Hestor to firma, specjalizująca się w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperacji. Nie jesteśmy kolejną z wielu korporacji, z którą miałeś już do czynienia. W naszej firmie, przede wszystkim dbamy o dobrą atmosferę, jesteśmy dla siebie życzliwi i pomocni. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Doradca techniczno - handlowy. Jeśli nie masz doświadczenia w naszej branży, nie musisz się martwić, chętnie pomożemy Ci w jego zdobyciu. Poniżej krótki opis tego czego będziemy od Ciebie oczekiwać oraz tego co możemy zaoferować od siebie.

Opis stanowiska:

  • Monitoring i analiza rynku branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej;

  • Przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych;

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy;

  • Prezentowanie oferty firmy;

  • Udział w procesie przygotowywania, przedstawiania i negocjowania warunków handlowych;

  • Uczestniczenie w procesie realizacji zamówień, z uwzględnieniem jego aspektów logistycznych;

  • Monitoring działań firm konkurencyjnych;

  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej;

  • Znajomość branży artykułów wentylacyjnych - będzie dodatkowym atutem;

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny/ Inżynieria Środowiska lub technikum chłodnicze;

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;

  • Znajomość MS Office, AutoCad;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Miłą atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 914159700