2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Elbląg
Dodane 28 maja 2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

PLANTEO Sp. z o.o. - to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży systemowych dachów zielony i dachów przemysłowych. Nasza firma to nie tylko biuro, hala i plantacja – nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. Od sześciu lat budujemy naszą markę i nasz zespół. Dlatego rekrutujemy zmotywowanych i samodzielnych pracowników, którzy chcą się z nami związać na dłużej i kształtować swoją karierę w ramach rozwijającej się struktury firmy. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy:

Elbląg - Pomorska Wieś

Rejon działania:

Północna Polska

Zakres obowiązków:

·        bezpośrednia obsługa inwestycji – sprzedaż dachów zielonych oraz dekarskich materiałów budowlanych, głównie membran dachowych i akcesoriów

·        sporządzanie ofert i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

·        nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych.

Wymagania:

·        samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz kreatywność – Twoje pomysły są dla nas bardzo ważne,

·        umiejętność czytania rysunków technicznych w podstawowym zakresie; mile widziana umiejętność pracy w programach CAD; dobra znajomość pakietu MS Office,

·        wykształcenie min. średnie,

·        minimum 3 lata doświadczenia w podobnej pracy lub pracy w firmie z branży budowlanej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem płacowym (podstawa + bardzo dobra premia od sprzedaży).

  • Miłą atmosferę i zgrany zespół.

  • Praca na rozwijającym się rynku nowoczesnych przemysłowych pokryć dachowych i dachów zielonych.

  • Dużo cennej wiedzy, która z pewnością zaprocentuje.

  • Dajemy dużą swobodę w organizacji pracy własnej, ale oczekujemy efektów.

W CV prosimy zamieścić klauzulę RODO:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - Planteo Sp. z o.o. z siedzibą w Pomorskiej Wsi, moich danych osobowych w  celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy.

Wyrażam/nie wyrażam* zgody na uwzględnienie mojej kandydatury w ewentualnych przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska pracy.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 906617946