2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ełk
Dodane 06 maja 2024

Doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Firma Portos, która jest wiodącym producentem rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych i pergol zatrudni pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Rejon: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODLASKIE

Zakres obowiązków

·         Wizyty u Klientów biznesowych

·         Rozwiązywanie problemów technicznych

·         Prowadzenie szkoleń

·         Reagowanie na reklamacje

·         Wyjazdy w delegacje

·         Raportowanie o swoich działaniach

Wymagania:

·         Zmysł techniczny - Twoje umiejętności techniczne pozwolą Ci skutecznie radzić sobie z prostymi problemami technicznymi w terenie, co jest istotne dla naszych Klientów.

·         Samodzielność - jako nasz przedstawiciel musisz być osobą, na której można polegać, która dąży do celu i potrafi samodzielnie podejmować decyzje.

·         Chęć do nauki - nasza oferta produktowa jest szeroka, a możliwości konfiguracji produktów niemal nieskończone. Oczekujemy, że będziesz dążyć do ciągłego rozwijania swojej wiedzy.

Oferujemy:

·         Kontrakt B2B - korzystne warunki współpracy, w tym 26 dni płatnego urlopu i 2 biurowe piątki w miesiącu

·         Wynagrodzenie - oparte o prowizję bez limitu, ale zawierające stałą podstawę

·         Samochód do użytku służbowego z kartą flotową

·         Baza aktywnych Klientów

·         Przemyślane, skuteczne wdrożenie: przez pierwszy miesiąc przechodzisz szkolenia produktowe, techniczne i sprzedażowe.

·         Wsparcie z centrali - nasz zespół umawia Twoje spotkania, ustala optymalne trasy przejazdów, wycenia, zapewnia serwis i obsługę reklamacji.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 915271660