2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wola Rębkowska
Dodane 20 maja 2024

Doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Wola Rębkowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mewat s.c. jest jednym z czołowych producentów obudów i rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Zapewniamy naszym Klientom wsparcie od przygotowania projektu po dostarczenie towaru na wskazane miejsce. Priorytetem dla nas jest najwyższa jakość wykonania oraz termin realizacji zamówienia. Nasze cele osiągamy poprzez  doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Wola Rębkowska

Twoje korzyści:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

·        Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:

·        Sporządzanie ofert cenowych i kalkulacji techniczno-handlowych,

·        Wsparcie zespołu sprzedażowego i Klienta - doradztwo techniczno-handlowe,

·        Obsługa zapytań ofertowych i zleceń w zakresie ich weryfikacji i wyceny,

·        Dystrybucja informacji handlowych w zespole,

·        Aktywne kształtowanie i rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa pozyskanych klientów,

·        Podróże służbowe w celu pozyskiwania nowych klientów,

·        Negocjacje handlowe i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia,

·        Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Twoje kompetencje:

·        Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe (elektryk, elektromonter lub pokrewne)

·        Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych i dokumentacji technicznej,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Umiejętność profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta,

·        Kreatywność w nawiązywaniu kontaktów i pozyskiwaniu klientów,

·        Biegła obsługa pakietu MS Office,

·        Aktywne prawo jazdy kat. B

·        Wiedza i doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wola Rębkowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Rębkowska
ID: 919491633