2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pieszyce
Dodane Dzisiaj o 15:12

Doradca Techniczno - Handlowy

Lokalizacja

Pieszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Firma Boxmet LTD. Sp. z o.o.

Szuka energicznej osoby na stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy.

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Godziny pracy od poniedziałku do piątku : od 8:00 do 16:00

Opis stanowiska

  •   samodzielna praca na powierzonym obszarze: woj. śląskie, małopolskie,

    podkarpackie, świętokrzyskie

  •   przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych

  •    Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami firmy (inwestorzy

    rynku budowlanego, wykonawcy, projektanci

Wymagania

  •      doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)

  •      umiejętność organizacji pracy i planowania

  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

  •      dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

  •      znajomość obsługi programów: Word, Excel, Power Point

  •     wykształcenie minimum średnie

  •    prawo jazdy kat. B

  •     wysokie umiejętności komunikacyjne

  •    pozytywne nastawienie i silna motywacja

 Oferujemy

  •   zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy,

    laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail, poprzez portal OLX, lub osobiście w siedzibie zakładu : Piskorzów 51, 58-250 Pieszyce

z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Pieszyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pieszyce
ID: 917387266